Asy Internetu w zerówce

W dniu 15 marca 2023 r. „zerówka” wzięła udział w zorganizowanej przez Fundację Szkoła z Klasą konferencji Asy Internetu. Podczas wydarzenia zaproszeni eksperci opowiedzieli, jak mądrze być w sieci i umiejętnie korzystać z potencjału Internetu. Na żywo łączyliśmy się z zaproszonymi gośćmi, którzy poprowadzili dla nas ciekawe spotkania.

Wspólnie szukaliśmy odpowiedzi na pytanie: Jak być odważnym jak pan L.? Jakie składniki ma odwaga? Czy zachowania Lwa w wirtualnym świecie były właściwe? Chwilę później pracowaliśmy z Rozsądnym Ryszardem i tworzyliśmy herby rozsądnych osób. Dowiedzieliśmy się czym jest wielokulturowość?

Zajęcia były bardzo interesujące i inspirujące. Zachowanie w Internecie nie ma dla nas tajemnic. Na zakończenie uczniowie otrzymali imienne certyfikaty. Już czekamy na następną konferencję w przyszłym roku.