I Wojskowe Targi Pracy i Służby w Chełmie

Dnia 17.03.2023r. uczniowie klasy VIII oraz VII pod opieką Pani Agnieszki Lipy oraz Pana Kamila Siwczyńskiego udali się na Targi wojskowe do Chełma. Całe wydarzenie znajdowało się na hali gdzie uczniowie z różnych szkół mieli swoje stoiska z ofertami edukacyjnymi. Pierwsze odbył się pokaz musztry, który każdego bardzo zaciekawił. Później uczniowie mogli podchodzić do różnych stanowisk oraz mogli m.in. obejrzeć broń i założyć mundur. Następnie uczniowie mogli wyjść na dwór gdzie były czołgi oraz inne pojazdy wojskowe . Byli też bardzo mili Panowie, którzy opowiadali o każdym pojeździe Uczniowie mieli tez możliwość wejścia do niektórych czołgów. Po wyciecze każdy w dobrym nastroju wrócił do szkoły.