Zaproszenie do udziału w konkursie

Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach zaprasza dzieci do udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM “Moje bezpieczne wakacje”.
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Każdy artysta do konkursu może zgłosić 1 pracę. . Prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych:
1) od 3 do 6 roku życia,
2) od 7 do 10 roku życia,
3) od 11 do 15 roku życia – przy czym o zakwalifikowaniu Uczestnika do odpowiedniej kategorii wiekowej decyduje to, ile lat skończył w dniu ogłoszenia konkursu.

Praca konkursowa powinna spełniać następujące kryteria:
a. temat pracy konkursowej – prace powinny przedstawiać artystyczne wizje autorów
b. rozmiar – A 4 , technika płaska z wyłączeniem kasz i materiałów sypkich,
c. praca powinna być wykonana samodzielnie przez pojedynczego autora.
d. praca powinna być podpisana czytelnie na odwrocie i zawierać następujące informacje: Imię i nazwisko dziecka, wiek, miejsce zamieszkania, numer telefonu do kontaktu.

Prace konkursowe należy dostarczyć do 14.06.2023 r. do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach, Boniewo 43.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21.06.2023 r na fanpage’u GOK na Facebooku, a rozdanie nagród odbędzie się 23.06.2023 r.
Szczegółowy regulamin dostępny jest na fanpage’u GOK na Facebooku.