Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu

Mecz w Rybczewicach

Dnia 15.06.2023r. odbył się międzyszkolny turniej rozgrywek piłkarskich Siedliska - Rybczewice. Dziewczynki klas 5-8 wzięły udział w meczu, a w transport na zawody zaangażowali się rodzice zawodniczek. O godzinie 9 po przybyciu na orlik w Rybczewicach uczennice zaczęły rozgrzewkę. Mecz zaczął się o 9:30. Ustalone zostały zasady gry: dwa razy po 15 minut.

Po gwizdku kończącym pierwszą połowę dziewczyny z naszej szkoły zeszły do szatni z wynikiem 4-1. W szatni została przeprowadzona analiza błędów. Po korektach w ustawieniu wbiegły na boisko z jeszcze większym zaangażowaniem.

Mecz zakończył się z wynikiem 8-4 dla Siedlisk. Tradycją tych spotkań jest wykonywanie rzutów karnych.

Po wylosowaniu zawodniczki przystąpiły do wykonywania rzutów karnych. Okazało się to  piętą achillesa. Niestety, uczennice z naszej szkoły nie oddały celnego rzutu w bramkę.

Podsumowując, Siedliska wygrały mecz, a Rybczewice wykonały więcej celnych rzutów karnych. Nie możemy się doczekać następnego wyjazdu.