Warsztaty

26 września 2023 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Fajsławicach organizuje pakiet trzech warsztatów edukacyjno-patriotycznych, skierowanych do dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas 1-6 Szkoły Podstawowej im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wydarzenie ma charakter zamknięty.

Uczestnicy zajęć wezmą udział w warsztatach edukacyjno-patriotycznych przeznaczonych dla trzech grup wiekowych:
• Oddział przedszkolny: Poznajemy legendę o Lechu, Czechu i Rusie
• Klasy 1-3 : Warsztat z prezentacją multimedialną Polskie Symbole Narodowe
• Klasy 4-6 Warsztat patriotyczny „Kto ty jesteś?-Polak Mały”

Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli poprzez atrakcyjne i przystępne formy nauki i zabawy, poznać symbole narodowe RP, ich historię a także utrwalić wiedzę na ich temat. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma pamiątkowy dyplom i gadżet promocyjny, a także kokardę narodową, którą będzie mógł wykorzystać przy obchodach świąt narodowych w Polsce.
Zapraszamy!
Zadanie Gminnej Biblioteki Publicznej w Fajsławicach „Polskie Symbole Narodowe-Znamy-Szanujemy” dofinansowane jest ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Symbole Narodowe RP”. Projekt jest realizowany we współpracy ze Szkołą Podstawową im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich.