Narodowe Czytanie 2023

Po raz kolejny nasi uczniowie przystąpili do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. Starsi uczniowie brali udział w spotkaniu zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Fajsławicach. W pięknej scenerii czytano powieść "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej. Wybrane fragmenty powieści czytali nasi uczniowie, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach oraz Pani Jolanta Szymańska Wacławik. Tematykę oraz bohaterów powieści przybliżyła nam Pani Iwona Sałaga.

Więcej o spotkaniu  na stronie UG Fajsławice oraz na FB Gminnej Biblioteki Publicznej

Młodsi uczniowie wzięli udział w spotkaniu przygotowanym przez Panią Beatę Michalak, Panią Małgorzatę Klusek oraz uczennicę klasy 3 Natalię Kosierb.