Ewakuacja

Dnia 18.10.2023r. w naszej szkole odbyła się co roczna ewakuacja. Uczniowie po usłyszeniu trzech długich dzwonków zaczęli w sposób spokojny a zarazem stanowczy opuszczać sale lekcyjne. Cała akcja została przeprowadzona w sposób profesjonalny, wszyscy uczniowie kierowali się po swoich trasach do miejsca ewakuacji. Akcja trwała 4 minuty. Na sali gimnastycznej Pani Dyrektor po przeliczeniu liczby uczniów omówiła potrzebę niewprowadzania chaosu podczas tego typu zajść w szkole. Następnie strażacy z OSP Siedliska przeprowadzili rozmowę z uczniami na tematy zagrożenia przeciwpożarowego. W nagrodę klasy 1-3 oraz przedszkole wzięło udział w pokazach strażackich. Za rok powtórzymy tą akcję i zmniejszymy czas ewakuacji. Z pozdrowieniem - Samorząd Uczniowski.