2023/2024 - Konkurs Kolęd i Pastorałek

11 stycznia 2024 roku w naszej szkole po raz kolejny odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Mogliśmy posłuchać takich kolęd jak: Wśród nocnej ciszy czy Dzisiaj w Betlejem, a także pastorałek Bosy pastuszek w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Organizacją konkursu zajęła się pani Magdalena Furgała, a imprezę poprowadziły uczennice Monika Chruściel i Maja Jurek.

Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: oddziały przedszkolne, klasy 1-3 i klasy 4-8 szkoły podstawowej. Do konkursu przystąpiło 20 solistów, a wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Kategoria oddziały przedszkolne

I miejsce – Natalia Iwańczuk

II miejsce – Blanka Mazurek

III miejsce – Małgorzata Adamiak
                Nela Mazurek

Wyróżnienie: Maria Dziurawiec

Jakub Olech

Kategoria klasy 1-3

I miejsce – Patryk Kosierb
                               Lena Jurek

II miejsce – Zofia Lipa

III miejsce – Antoni Wójcik

Wyróżnienie: Zuzanna Palus, Lena Fornal, Alicja Szewczak, Patrycja Pilipczuk, Piotr Mrugała, Oskar Warda, Oliwia Borowiec, Krystian Ciesielka

Kategoria klasy 4-8

I miejsce: Nikola Sowa i Monika Chruściel

Nagrody dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i zapraszamy do udziału w kolejnym roku.