Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu

Wycieczka do Warszawy

W ramach naszej wycieczki szkolnej wybraliśmy się do Warszawy, gdzie naszym głównym celem było poznanie historii i uroków stolicy. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od spaceru po malowniczych alejkach Łazienek Królewskich, gdzie podziwialiśmy zabytkowy Pałac na Wyspie oraz wesołe wiewiórki. Następnie udaliśmy się na Stare Miasto. Wędrując urokliwymi uliczkami, zobaczyliśmy Zamek Królewski oraz słynny Rynek, którego centralnym punktem jest pomnik Warszawskiej Syrenki. Na zakończenie dnia odwiedziliśmy Pałac Kultury i Nauki. Wjechaliśmy szybką windą na XXX piętro, skąd z tarasu widokowego roztaczał się wspaniały widok na panoramę całego miasta.
Wycieczka była wspaniałą lekcją historii i świetną okazją do integracji. Wróciliśmy pełni wrażeń i na długo zapamiętamy ten wyjazd.



Podziel się