
19 czerwca był idealnym dniem na wyprawę na dwóch kółkach. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rajdzie rowerowym, którego celem były urokliwe Gardzienice. Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu połączył się z integracją i podziwianiem pięknych, lokalnych krajobrazów. Trasa wymagała od uczestników dobrej kondycji, ale wszyscy świetnie poradzili sobie z wyzwaniem, dbając o tempo i wzajemne bezpieczeństwo na drodze. Po dotarciu na miejsce uczniowie mieli czas na zasłużony odpoczynek, regenerację sił oraz posiłek.
Wycieczka była doskonałą okazją do promocji zdrowego stylu życia i udowodniła, że rowery to jeden z najlepszych sposobów na wspólne spędzanie czasu. Zmęczeni, ale dumni z pokonanego dystansu i pełni pozytywnej energii, fani jednośladów bezpiecznie wrócili do szkoły. Kolejna udana wyprawa za nami.