
Wtorek był dniem wypełnionym sportowymi emocjami i świetną zabawą! Uczniowie klasy piątej i szóstej wzięli udział w wycieczce, która udowodniła, że ruch to najlepszy przepis na udaną integrację.
Na początek uczniowie ruszyli na tory bowlingowe, gdzie liczyła się precyzja, skupienie i przede wszystkim dobra zabawa. Każdy celny rzut i rozbity „strike” wzbudzały wiele pozytywnych emocji.
Drugą część wyjazdu uczniowie spędzili w parku trampolin. Pod okiem instruktorów testowali swoją sprawność świetnie się przy tym bawiąc.
Wspólne wyzwania sportowe i mnóstwo śmiechu sprawiły, że wszyscy wracali zadowoleni i naładowani pozytywną energią.