Inauguracja nowego roku szkolnego

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

W związku ze zbliżającym się terminem rozpoczęcia nowego roku szkolnego, chciałbym przekazać Wszystkim informację o organizacji pracy i nauki w Szkole Podstawowej im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich w dniu 1 września.

Inaugurację roku szkolnego rozpoczynamy Mszą Św. w Kościele Parafialnym o godzinie 9.00. Każdy ma mieć obowiązkowo zasłonięte usta i nos. W tym roku nie będzie wspólnego wymarszu z Pocztem Sztandarowym. Po Mszy Św. uczniowie oddziałów przedszkolnych oraz klas 1-8 przychodzą do szkoły na godzinę 10.00. Powitanie wszystkich przez Dyrektora Szkoły odbędzie się na boisku przed szkołą - „Orliku”. Przy niesprzyjającej pogodzie gromadzimy się w Sali gimnastycznej z zachowaniem standardów sanitarnych: zasłanianie ust, nosa i dezynfekcja rąk przy wejściu oraz dystans społeczny (na chwilę obecną dzieci nie mają obowiązku zakrywania ust i nosa). Na spotkaniu nastąpi przywitanie nowych uczniów oraz pasowanie uczniów klasy I. Następnie uczniowie udają się z wychowawcami do swoich klas.

1 września autobusy dowożące uczniów wyjeżdżają o godz. 8.00. na trasach:

BUS
Siedliska – Suchodoły / k. tartaku – Bielecha – Ignasin II pas – Fajsławice/przystanek – Suchodoły/skrzyżowanie – Suchodoły/ ,,wygon” – Siedliska Pierwsze/ ,,ulica” – Szkoła

Autobus

Szkoła – Siedliska – Marysin /przystanek– Izdebno – skrzyżowanie Marysin/Izdebno –Ksawerówka – Siedliska Drugie – Szkoła

W autobusach dzieci obowiązują zasady dla transportu publicznego i obowiązkowo mają mieć zasłonięte usta i nos.
Szczegóły dotyczące dowożenia od 2 września zostaną umieszczone na stronie szkoły oraz przekazane uczniom w dniu rozpoczęcia.

W związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego, proszę na bieżąco obserwować stronę szkoły oraz nasz fanpage na facebook'u.

Marian Bogusz