Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

W trakcie inauguracji roku szkolnego 2021/2022 władze gminy oraz pracownicy szkoły wraz z rodzicami i uczniami powitali Agnieszkę Krzykała w roli dyrektora szkoły. Pani Dyrektor powitała wszystkich serdecznie życząc aby ten rok był dla wszystkich jak najlepszy. Miłe słowa całej społeczności szkolnej przekazał również Wójt Gminy Fajsławice Janusz Pędzisz.

Dzień 1 września co roku jest bardzo ważnym dniem dla pierwszoklasistów. Właśnie tego dnia zostali przyjęci w poczet prawowitych uczniów naszej szkoły.  Pierwszoklasiści otrzymali wiele ciepłych słów i życzeń. Zostali obdarowani specjalnie przygotowanymi na tę okazję dyplomami i upominkami. Uroczystość pasowania była wspaniałym i wzruszającym przeżyciem, które na długo pozostanie w ich pamięci. Pierwszoklasistom  życzymy wielu radosnych chwil spędzonych w szkole, zapału do nauki oraz wysokich wyników, jak również wspaniałych koleżanek i kolegów.

Małgorzata Klusek