Życzenia Wielkanocne

Rodzice, Nauczyciele,
Drodzy Uczniowie!

Święta Wielkanocne wprowadzają nas w Tajemnicę Paschalną, w rzeczywistość Chrystusowego Zmartwychwstania. Jest to czas refleksji i nadziei.

Proszę zatem przyjąć serdeczne myśli i życzenia, aby ten świąteczny czas przeżyć w radości, zdrowiu i spokoju. Niech Zmartwychwstały Chrystus pomaga rozwiązać wszelkie trudne sprawy, dodaje sił w realizacji zadań i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Uczniom w sposób szczególny życzę, aby nadchodzące Święta stały się okazją do odpoczynku w tym trudnym czasie nauki zdalnej, napełniły optymizmem i przyniosły wiarę w możliwość przezwyciężania wszystkich trudności.

Wszystkim Państwu życzę, aby nadzieja i wiara wypełniały każdy dzień pozwalając realizować osobiste i zawodowe zamierzenia.

Jan Paweł II zawsze powtarzał:
Kochajmy swoich braci i siostry bo w nich mamy wsparcie.
Niech te Święta będą okazją do radosnego przeżywania spotkań w gronie najbliższych i umacniania wiary w to, co dobre i piękne...

Zdrowych , Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości, Radosnego, wiosennego nastroju oraz wesołego Alleluja.

Marian Bogusz