Dyżur wakacyjny

Przerwy w działalności przedszkola w okresie wakacyjnym

Szanowni rodzice :)

Działalność przedszkoli w okresie wakacji będzie prowadzona na podstawie wytycznych przeciwepidemicznych Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, które wciąż określają zaostrzone zasady organizacji pracy przedszkoli, zgodnie z Zarządzeniem Nr 49/2020 Wójta Gminy Fajsławice z dnia 27 sierpnia 2020 r.

W roku szkolnym 2020/2021 przerwa wakacyjna w pracy oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich będzie w okresie od 2 do 31 sierpnia 2021 r.

Zasady organizacji dyżuru wakacyjnego określa Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Wójta Gminy.

WNIOSKI O PRZYJĘCIE DZIECKA NA DYŻUR WAKACYJNY PRZYJMOWANE BĘDĄ DO 30 CZERWCA W SEKRETARIACIE SZKOŁY.