Podsumowanie konkursu „Gospodarstwo nasze znamy, wielu niebezpieczeństw unikamy’’.

5 listopada w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs plastyczny organizowany przez KRUS pod hasłem „Gospodarstwo nasze znamy, wielu niebezpieczeństw unikamy’’.

W konkursie mogli wziąć udział uczniowie z klas 1-8. W pracach były zawarte zagrożenia i sposoby ich unikania w gospodarstwach wiejskich.

Uczestnicy byli podzieleni na trzy grupy wiekowe 1-3, 4-6, 7-8.  Spośród nich zostali nagrodzeni:

Klasy 1-3:

1.Milena Pasicka

2.Izabela Gnyp

3.Paula Ruszniak

Klasy 4-6:

1.Amelia Pitucha

2.Michał Warda

3.Wojciech Makarewicz

Klasy 7-8:

1.Zuzanna Pitucha

2.Maja Salasa

3.Agnieszka Adamiak

Nagrody zostały wręczone przez przedstawicieli KRUSu, oraz panią dyrektor naszej szkoły.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a laureatom gratulujemy.

Adam Gnyp