Wycieczka klasy 7 SP

Dnia 09.11.20221r większa cześć osób z klasy 7 wraz z opiekunami Panią Agnieszką Lipą oraz Panem Kamilem Siwczyńskim pojechała na wycieczkę do Lublina. Na początku udała się do Muzeum Wsi Lubelskiej, gdzie bardzo miła pani przewodnik oprowadziła po skansenie i poopowiadała o życiu na polskiej wsi sprzed czasu II wojny światowej. Wszyscy byli zaciekawieni i bardzo dokładnie słuchali. Kolejny punkt wycieczki to „skromny” posiłek, po którym udali się spróbować swoich umiejętności jazdy na gokartach. Wszyscy zarówno uczniowie jaki opiekunowie uważnie słuchali zasad omówionych przez instruktorów, co do jazdy na tych pojazdach. Następnie zostali podzieleni na 2 grupy i zaczęła się świetna zabawa, po której wszyscy bezpiecznie i w dobrych humorach wrócili do szkoły.