Sukcesy w X Wojewódzkim Konkursie Plastycznym i Literackim „MÓJ ANIOŁ”

Dwa wyróżnienia i jedna kwalifikacja do wystawy, to efekt udziału uczniów naszej szkoły w X Wojewódzkim Konkursie Plastycznym i Literackim „MÓJ ANIOŁ”, który został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Powiatu Krasnostawskiego.

Konkurs cieszy się niesłabnącą popularnością wśród dzieci i młodzieży. W tym roku nadesłano 1419 prac plastycznych z 194 placówek z terenu województwa lubelskiego. Na konkurs literacki prace przysłało 114 uczniów z 54 placówek.

Wśród nagrodzonych prac znalazł się anioł wykonany przez uczennicę klasy IV Łucję Radziejewską oraz wiersz Amelii Pitucha z kl. IV pt. „Anioł Stróż”. Praca uczennicy Zofii Trała z kl. III została zakwalifikowana do wystawy.

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!!!

Gratulujemy również nauczycielom pani Agnieszce Lipa, pani Magdalenie Furgała oraz pani Elżbiecie Bosa, pod kierunkiem których pracowali uczniowie.

W tym miejscu chcielibyśmy też podziękować wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w tym konkursie i zachęcić do uczestnictwa w tego rodzaju przedsięwzięciach.

Agnieszka Krzykała