Konkurs "Piątka dla Natury"

Uczniowie  klasy drugiej wzięli udział w programie „Velvet. Piątka dla Natury” . Głównym jego  celem jest wspieranie edukacji ekologicznej w szkołach, aktywizowanie uczniów oraz pedagogów do zmieniania na lepsze ich najbliższego otoczenia i zaszczepienie w dzieciach wiary, że każde, nawet najdrobniejsze działanie na rzecz natury, powtarzane odpowiednio często może prowadzić do realnej zmiany na większą skalę.

Uczniowie podjęli dwa ekowyzwania, których rezultatem było wykonanie materiałów z surowców wtórnych oraz zredagowanie opowiadania.

Zasady głosowania:

• Wszystkie zatwierdzone przez moderatorów strony zgłoszenia mają równe szanse – pojawią się w zakładce „Głosowanie” tego samego dnia – 01.03.2022r.;

• Głosowanie potrwa do 31.03.2022r.;

• Głosowanie jest ogólnodostępne dla wszystkich użytkowników – aby oddać głos, nie trzeba zakładać konta;

• Codziennie możesz zagłosować na kilka klas. Pamiętaj jednak, że na każdą klasę możesz oddać jeden głos dziennie;

• Każdy oddany głos jest zaliczany na poczet całej klasy, nie pojedynczych prac;

• Niezależnie od ilości Ekowyzwań, które zrealizowała klasa, głos oddajesz raz;

Pomóż wygrać swoim faworytom! Przy każdym ekowyzwaniu znajdziesz hasło „udostępnij” – po kliknięciu zostanie wygenerowany link, który możesz wkleić w dowolne miejsce – np. utworzyć post na Facebooku, w którym zaprosisz do zagłosowania swoich znajomych.

Zapraszamy do głosowania:

Alina Gliwka