Rozstrzygnięcie konkursu "Świat roślin owadożernych"

W sobotę (26 marca) i w niedzielę (27 marca) w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbył się Festiwal Roślin Owadożernych – Atak Gigantów.

Festiwal ten był największą na świecie żywą wystawą, którą tworzyły eksponaty z blisko 40 państw. Były pokazy, prelekcje i wiele atrakcji dla dzieci, jak i dorosłych.  W trakcie wydarzenia została uruchomiona specjalna, dodatkowa strefa, w której można było kupić ciekawe i nietypowe rośliny owadożerne, prosto od hodowców.

W festiwalu uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, którzy otrzymali wyróżnienia w Konkursie Plastycznym:

Dominik Gwarda, Julia Szczepanowska, Zofia Trała, Dominik Kucharski, Marlena Cholewa, Aleksandra Idzik, Zuzanna Furman, Dawid Irsak, Nikola Sowa, Antoni Klusek, Aleksandra Adamiak, Szymon Pilipczuk, Wiktoria Kuśmierzak, Maciej Gąsak, Monika Chruściel, Jan Mizera, Magdalena Cholewa, Maja Jurek,  Szymon Lipa, Paulina Ruszniak, Klaudia Okońska, Wiktoria Dudek.

Alina Gliwka